Potencja

Aqua Disiac – Perfumy z feromonami cenie, kup teraz, gdzie kupić, komentarze

Psychologowie twierdzą, że wiele osób ma trudności w komunikowaniu się z płcią przeciwną. Poleca używać perfum perfumy z feromonami Aqua Disiac, produkowany w wersjach męskich i żeńskich. Producent obiecuje, że po użyciu, dating odbędzie się w naturalnej i przyjemnej atmosferze, bo perfumy mogą spowodować działanie łaski i instynktowne partnerów przyciągania. Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli to właśnie cena wódki i jak wykorzystać je prawidłowo.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Różnorodność asortymentu

Eksperci twierdzą, że perfumy Aqua Disiac opracowany w wersji żeńskiej i męskiej. Perfumy dla kobiet jest pakowany w stylowym błyszczącym pudełku z tektury. Wykonana jest w odcieniach fioletu ze srebrnymi literami w tytule. Po stronie posiada szczelinę, przez którą widoczny jest przezroczyste butelki szklane o tym samym kolorze czerwonym. Na szyi zainstalowanej ruchomym wałkiem, przez który duchy są stosowane do ciała. Objętość fiolki wynosi 10 ml, a jego cena wynosi 990 … (czytaj więcej na ten link).

Na zdjęciu widać, że męskie perfumy z feromonami Aqua Disiac także stylowe opakowanie, wykonane w kolorze srebrno-czarny. Wykonana jest w formie pudełka z gniazda w lewym rogu, za pośrednictwem którego można zobaczyć lśniące butelki, który wygląda jak chromowanej stali. Pod białym matowym pokrywy posiada również klip, który pozwala umieścić na swojej skórze odpowiednią ilość perfum. Fiolka 10 ml w rozsądnej cenie około 1000 rubli, aby sprawdzić cenę perfum męskiej na oficjalnej stronie internetowej (na przykład ten link).

Feromony daje sygnał do mózgu.

Należy również wspomnieć o kolekcji Aqua Disiac dzikiego piżma. Jest on reprezentowany przez słynnego perfum Patrick Martin i jest wykonany w pięciu żeńskich odmian:

 • cząsteczek.
 • La vie est belle.
 • Sublime Balkiss.
 • Eros Versace.
 • Boss ma vie.

Ponadto, istnieją dwie odmiany męskiej perfum:

 • Niebieski de Chanel.
 • Eros Versace.

Perfumers pamiętać, że charakterystyczną cechą tej serii jest zastosowanie piżma, który ma tę właściwość, aby rozjaśnić nastrój, zwiększenie libido, łagodzi stres i negatywne z innymi ludźmi, a innowacyjny kompleks molekularny zwiększa trwałość perfum, pozwalając im aby osiągnąć swoje cele, nawet z umiarkowanym wykorzystania.

Zasada działania feromonów

Naukowcy wyjaśniają, że feromony lub atraktanty to substancje wydzielane z gruczołów zwierząt i ludzi. Oni nie mają zapachu, ale jest natychmiast wychwytywane przez organizm i służy jako sygnały do ​​mózgu. Te środki lotne są w stanie przekazywać informacje do płci przeciwnej o dojrzałości płciowej, dostępności, chęci stworzenia parę. Czy przedstawiciele ich płci one wywołać poczucie zazdrości, wrogości, lub odwrotnie, szacunku, lokalizacji lubi.

W kolekcji dzikiego piżma Aqua Disiac stosować wszystkie rodzaje feromonów, studiował przez naukowców-perfum.

te feromony zawarte w płynie pochwy. A im bliżej owulacji, tym większe stężenie tych lotnych substancji wytwarzanych przez organizm. W ten sposób natura dba o prokreacji, nie jest tajemnicą, że gdy jesteś gotowy do zapłodnienia kobieta ma szczególny apel do mężczyzn.

danych czynników lotnych ma taki sam skutek, jak copulin, ale są syntetyzowane w laboratorium. To odkrycie pozwoliło na zmniejszenie kosztów spirytusu, bez utraty odsetek efektywności. Oraz liczne opinie z perfum i klientów potwierdzają ten fakt.

Efekt tego feromonu jest możliwość zwiększenia stężenia testosteronu u mężczyzn krwionośnych. W rezultacie, przedstawiciel silniejszej płci budzą zainteresowanie, uwagę i zainteresowanie w komunikacji, a także chęć bardziej bliski kontakt z właścicielem „z aromatem tajne”.

atraktant produkowane przez gruczoły zarówno mężczyzn i kobiety. Media są postrzegane przez ludzi wokół nich z sympatią, szacunku, zainteresowania. Więc korzystać z tego produktu perfum jest lepsze dla spotkań, podróży, konferencji i innych komunikacji niezwiązanych flirtu.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

kolekcja perfum służy wszystkie znane feromony.

Zawartość tej męskie feromony perfumy dziki serii piżmo Aqua Disiac skierowany bezpośrednio na wygraną serca słabszej płci. W rzeczywistości, uznając ten zapach, kobiety instynktownie pragnie seksu z jego właściciela, jak postrzegają go jako energiczny, niezmordowanego kochanka.

To mężczyzna wabiący posiada unikalny wpływ na kobiety. Tak, kobiety zaczynają traktować nośnikiem zapachu z dbałością, prawie uczestnictwa matki. W informacji zwrotnej faceci pamiętać, że niestabilne dziewcząt znaleźć spokój, łagodność, dobry humor.

Zalecenia dotyczące stosowania Aqua Disiac

Psychologowie mówią nam, że wódki lub koncentrat feromonów Aqua Disiac pomaga wielu ludziom poczuć pewność obudzić swoją męskie lub żeńskie. Tak, po zastosowaniu perfum nieśmiałe dziewczęta lub chłopcy czują rodzaj wsparcia dla substancji lotnych i zacząć zachowywać się bardziej zrelaksowany, spokojny i przyjazny. Oni stracili nadmiernego naciągu, sztywność i strach przed odrzuceniem. I jest to potwierdzone przez licznych fanów Sexy produktów życia.

Jak korzystać samiec i samica perfumy z feromonami? Perfumers zwrócić uwagę na fakt, że wabiące nie mają zapachu. Więc ludzie powinni tłumić chęć wlać perfumy od stóp do głów. W ten sposób można osiągnąć skutek odwrotny, to znaczy, aby spowodować instynktowny niechęć i brak chęci do komunikacji. Właściwe stosowanie obejmuje posiadający pojedynczy wałek na skórę następujące części ciała:

 1. obszar za uszami.
 2. Punkt na nadgarstku.
 3. dołek z obojczykiem.
 4. dekolt (dla kobiet).
Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Zwolennicy medycyny alternatywnej zalecają stosowanie aromatyzowaną płyn do obszaru znajduje się cztery palce poniżej pępka, jak, ich zdaniem, nie jest punktem energii seksualnej.

Ważne jest, aby stosować perfumy z feromonami, zgodnie z instrukcją.

Nawet kiedy jest stosowany prawidłowo, nie należy spodziewać się natychmiastowy sukces, jak duchy są w stanie wzbudzić zainteresowanie, sympatię, lokalizacja. Jednak nie są one w stanie spowodować poważne uczucia miłości, oddaniu, lojalności.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o duchy Aqua Disiac? Pamiętaj, że produkty tej marki nie mogą być umieszczane na bazie alkoholu, ponieważ feromony pod wpływem alkoholu są zniszczone w jednej chwili. Dlatego wykrycie takich produktów można zobaczyć na fałszywe.

Wiele pozytywnych recenzji perfum i zwykłych ludzi, zapewniają nas, że produkty Aqua Disiac – wielki pomocnik w komunikacji i flirtu. Feromon zawarty w perfumach, przyczyni się do komunikowania się z płcią przeciwną, wyeliminować nieśmiałość, powściągliwość, wstyd, daje zaufanie do jego odwołania.

Maciej Szczepański

22 lat Maciej Szczepański specjalista w dziedzinieOpiekunka Dziecięca:Praca na uczelni - Gdański Uniwersytet Medyczny Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Wrocław

Miejsce dla Ciebie

You may also like...