Potencja

Atlant Gel – opinie, cena, gdzie kupić, apteki, czy warto?

Wiele ludzie są niezadowoleni ze swojego życia seksualnego, to ze względu na różne czynniki, przede wszystkim z krótkotrwałych erekcji i małych rozmiarów penisa. W tym kontekście przedstawiciele silniejszej płci istnieją różne fobie i kompleksy. Aby radzić sobie z tym problemem można wszelkiego rodzaju środków, na przykład, Atlant Gel. Narzędzie to ma wiele zalet, choć i wokół niego krąży wiele mitów. Aby precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie o skuteczność suplementu, należy wziąć pod uwagę jego strukturę, zasady działania, przeciwwskazań i skutków ubocznych.

Zasada działania funduszy Atlant Gel

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

gama dodatków zwiększających penis jest wystarczająco szeroka, to kwota jest trudno wybrać bezpieczne i bardzo skuteczne. Użytkownicy twierdzą, że pozytywny wynik można szybko osiągnąć Atlant Gel, choć inny z mężczyzn jest przekonany, że jest to czysta fikcja. Specjaliści są bardziej skłonni do pierwszej opcji, ponieważ nawet jeśli wzrost członek nie będzie w stanie poprawić stan układu rozrodczego pewno. Trzeba wiedzieć, jak zastosować lekarstwo, ale należy zapoznać się z jego składu i korzyści.

Natychmiast należy zauważyć, że dodatek jest sprzedawany wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej, więc nie trzeba wierzyć, wszelkiego rodzaju sprzedawców, którzy tworzą unikalną ofertę, ale wymagają płatności z góry. Wystarczy odwiedzić w Internecie, należy wypełnić specjalny formularz, a następnie zadzwonić do kierownika i wyjaśnić dane, wówczas zamówienie zostanie wysłane, a kupujący w ciągu kilku dni, aby uzyskać dodatek i za to zapłacić na poczcie. Jest to najbezpieczniejsza opcja do czynienia, jak sprawozdaniach finansowych kupujący po otrzymaniu. Ze względu na tak prostych manipulacji można uzyskać dodatek, który będzie pełnić następujące funkcje:

 • penis zwiększa rozmiar
 • poprawę jakości erekcji;
 • składniki aktywne promują zwiększenie libido;
 • wydłuża czas intymności seksualnej, dzięki czemu obaj partnerzy uzyskać pełną satysfakcję;
 • zmniejsza interwał odzyskiwania między aktów seksualnych.

“Atlant Gel”

Deweloperzy twierdzą, że moc XXL sprawia, że ​​stosunek płciowy bardziej intensywne i jasne, zwłaszcza z osłabieniem męskiej władzy. Przed użyciem środków do odwiedzenia placówki medycznej, że specjalista przeprowadził diagnostyczny imprezy, mające na celu znalezienie przyczyny choroby i ustalenia indywidualnej nietolerancji składników. Jeżeli wyniki badania będą wystarczające, lekarz określi sposób dawkowania i stosowania.

Ten dodatek nie jest jedynym, o podobnych właściwościach, ale ma ogromną przewagę – akcja rozpoczyna się bezzwłocznie, czyli natychmiast po aplikacji. W składa się tylko z naturalnych składników, dzięki czemu nie działania niepożądane i przeciwwskazania, pewne negatywne objawy mogą być związane z reakcji alergicznej s lub nieprawidłowych dawkach. Należy zauważyć, że stosowanie dużej ilości żelu (ponad normę, która ustanowiła specjalisty lub umocowanego) nie da przyspieszonych wyniki, a w niektórych przypadkach może prowadzić do poważnych powikłań.

Żel wymaga regularnego korzystania z codziennego użytku, pozytywny efekt jest widoczny już po 30 dniach, a tym samym dać zabiegi potrzebne jest około 15-20 minut. Rozpocząć manipulacji z małych ruchów relaksacyjnych, trwający nie więcej niż 5 minut, aby narządu płciowego wykorzystane w przyszłych manipulacji. Z czasem mocy i intensywności masażu wzrasta, ważne jest, aby nie przesadzić, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo urazów i uszkodzeń. W szczególnych przypadkach wystąpiły złamania penisa, którego leczenie potrzebuje interwencji chirurgicznej. Jednak te objawy występują na tle niezgodności z podstawowymi zasadami określonymi w niniejszej instrukcji.

Co jest wliczone Atlant Gel?

Krem zyskała ogromną popularność, ponieważ ma wiele pozytywnych właściwości, ma niskie koszty, co sprawiło, że skutecznych i dostępnych środków. W przeważającej części, to jest ze względu na unikalną kompozycję, który składa się tylko z naturalnych składników obejmują:

 • korzenia żeń-szenia;
 • dimetikonu;
 • betainy
 • Notoginseng
 • Puama Muira
 • kłujący miotła rzeźnika;
 • kasztanowiec;
 • Ginkgo biloba
 • notoginseng.

Wiele z tych nazw zwykły człowiek nie jest znane, ale można mieć pewność, że te składniki są całkowicie naturalne. Egzotyczne składniki stosowane jako stymulatory erekcji libido, lecz maksymalne działanie mogą osiągnąć jedynie w połączeniu ze sobą.

Finger rzeźnik, notoginseng żeń-szeń i zwiększyć rozmiar penisa i regulują funkcje rozrodcze męskiego ciała. Pod wpływem składników aktywnych przyspiesza metabolizm komórek i zwiększa intensywność podziałów komórkowych dzięki lepszym zmienia wielkości prącia. Kasztanowiec w połączeniu z Ginkgo biloba i imbiru poprawia krążenie krwi w okolicy pachwiny. W rezultacie, tkanki erekcji wypełniają się krwią, co prowadzi do ich wzrostu. Efekt ten jest niebezpieczny bez zwiększenia elastyczności elementów konstrukcyjnych, ponieważ ta właściwość odpowiada kasztanowca.

“Atlant żelu” z surowców roślinnych czysty

Muira Puama zwiększa libido plewy z powodu aktywnej produkcji Testosteron, poprawia jakość i czas trwania erekcji, ponieważ utrzymuje się w normalnym stanie do całkowitego ustania stosunku płciowego. Składnik betainy nie pozwala na wystąpienie BPH ze względu na regulację procesu wymiany i aktywacji zwiększone odwadnianie z erekcji. Jest to bardzo ważna cecha dla mężczyzn w wieku 40-60 lat, kiedy ryzyko wystąpienia tej choroby jest najwyższy. Dimethicone chroni organizm przed uszkodzeniami i urazami, które mogą wystąpić podczas ćwiczeń. Składnik ten jest naturalnym smar jest doskonałym składnikiem w celu zapewnienia jakości preparaty.

Jak ubiegać Atlant Gel?

Przed zastosowaniem kremu Atlant Gel, trzeba uważnie przeczytać jego instrukcję i skonsultować się z wykwalifikowanym androlog lub urologa. Ekspert pokaże, jak korzystać z produktu i czy jest możliwe, aby to zrobić w ogóle, ponieważ istnieją indywidualne cechy penisa, na przykład krzywiznę. W tym przypadku wszelkie manipulacje powinno być zaniechane, ponieważ mogą one pogorszyć sytuację. Traktować patologia musi być pod nadzorem lekarza, w razie potrzeby uciekania się do interwencji chirurgicznej. Zasady wykorzystania funduszy zależy od wieku przedstawiciela silniejszej płci i ich chorób przewlekłych typu. Jednocześnie musi być wskazania do stosowania środków, jak zdrowego narządu płciowego, aktywne składniki mogą nie mieć żadnego pozytywny wpływ czynniki te obejmują następujące aspekty:

Przed użyciem produktu wskazane jest, aby skonsultować się z wykwalifikowanym androlog lub urologa

Środki aplikacyjne są pokazane dla mężczyzn w wieku ponad 40 lat, i mają wyraźne problemy z życia intymnego. Krem wytwarza się w probówkach o pojemności 50 ml z reguły ilość ta wystarcza na jeden cykl, regularne stosowanie. Bądź pewien, przed użyciem zapoznać się z instrukcją, to trzeba wykonać następujące kroki, będą wyglądać następująco:

 1. skóry prącia i obszar wokół trzeba umyć, czyste i suche.
 2. Procedura odbywa się dwa razy dziennie – rano i wieczorem, najlepiej po kąpieli lub pod prysznicem. Ogrzane narządów płciowych lepiej nadaje się do manipulacji, który przyspiesza proces osiągania efektu seksualnej.
 3. Jeśli chcesz szybki efekt tuż przed stosunkiem, a następnie 30 minut zanim on musi zastosować pewną ilość środków na członka. Masaż trzeba uzyskać krem ​​do wchłonięcia w skórę. Takie manipulacje wzrośnie jakość współżycia seksualnego, przyniesie nowe emocje, a ze względu na zwiększoną trwania czynności seksualnej przyjemności dostać obu partnerów.
 4. Regularne stosowanie żelu do zmiany wielkości penisa w długości i grubości pozwala uzyskać pierwsze efekty w ciągu kilku tygodniach stosowania. Nie trzeba liczyć na skutkiem natychmiastowym, ponieważ narzędzie okazała się czymś więcej niż tylko długotrwałego narażenia.
 5. żel nakłada się równomiernie w obfite ilości, rozprowadzania na powierzchni elementu, a następnie pozostawić w ciągu 7 minut, w tym czasie, krem ​​jest wchłaniany. Następnie przechodzimy do mokrej Jelqing.

Wynik końcowy będzie widoczny dopiero pod koniec kursu terapeutycznego, ale jest to niemożliwe, aby odstępy między aplikacjami funduszy nie wcześniej niż 3-4 tygodnie. Pomimo tej informacji ze strony użytkownika, mężczyźni pamiętać, że rozmiar penisa stał się większy po 10 dniach, że wzrosła nie tylko w długości, ale także w szerokości.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Żel Atlant Gel jest narzędziem, które jest zgodne ze wszystkimi standardami medycznymi, suplement składa się z naturalnych składników, więc ma małą liczbę przeciwwskazań. Efekt ten jest szybko, stosowane bezpośrednio przed stosunkiem, ale odchodzi po intymności. Dlatego krem ​​jest stosowany codziennie przez 15-20 minut i powinien wykonywać różne manipulacje masażu. Pozwalają one na zwiększenie elementów konstrukcyjnych penisa, więc efekt pozostanie do końca życia, jeśli ściśle przestrzegać zasad.

Marian Chmielewski

52 lat Marian Chmielewski specjalista w dziedzinieTechnik Farmaceutyczny:Praca na uczelni - Gdański Uniwersytet Medyczny dało wiele inspiracji Katowice

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...