Zdrowie i Ty

Electricity Saving Box – opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto

Nietypowy produkt pojawił się na rynku urządzeń elektrycznych – oszczędność energii elektrycznej Box lub ekonomicznego. To małe pudełko, w zależności od reklamy, pomaga znacznie zmniejszyć zużycie energii. Taka kusząca oferta dla bardzo niskiej cenie, nie może pozostać obojętny. Co to jest narzędzie, jak to działa i jakie opinie prawdziwych klientów?

Electricity Saving Box – rozwód czy prawdą

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Na pierwszy rzut oka strona reklamowa urządzenia , który łatwo można znaleźć w Internecie, dość dobrze poinformowany. Schemat połączenia opisane Electricity Saving Box, zasada działania, powyższa tabela efektywności wykorzystania w różnych miejscach, certyfikaty zgodności są również dostępne. Istnieje wiele analogii z bardzo podobnej zasadzie działania.

Jak to działa?

zasada tego urządzenia jest to, że ostatecznie stabilizuje przepływ energii, rozdzielając je równomiernie. Jest to rodzaj statycznego Converter uporządkowanie w elektrycznym chaosu domu wypełnionym różnych urządzeń domowych. Obiecuje wykończenia przepięcia energii elektrycznej przy przeciążeniu i spada w sieci, ponieważ to urządzenie jest w stanie filtrowanie i wyeliminowania tych zjawisk . Powinno to pozytywnie wpłynąć nie tylko na ilość zużywanej energii, ale również od czasu trwania operacji.

instalacji urządzenia w pobliżu licznika po umieszczeniu w gnieździe. Oczywiście przed użyciem oszczędność energii Box zaleca się zapoznanie się z instrukcją obsługi. Następnie, po włączeniu urządzenia z jednym naciśnięciem przycisku, zaczniesz zaoszczędzić do 33% energii elektrycznej. I wszystkich tych wspaniałych oszczędności, według sprzedawców, jest legalne, ponieważ urządzenie jest po blacie.

Wszystkie powyższe brzmi ekscytująco, ale przyjrzyjmy się, czy to prawda, czy oszustwo naiwny kupujący.

Co logika mówi?

Każda osoba zdrowa powinna być powiadamiani o dwie rzeczy:

  • zbyt duże oszczędności (33%),
  • Niska cena ≈ 600-700 … (w Internecie);
  • nieznane marki.

Po pierwsze, taka duże oszczędności procentowych dla takiego trochę pieniędzy jest wątpliwa. A po drugie, jeśli to naprawdę jest badań naukowych pokazuje, że takie wysokie wyniki, zostanie wydany przez znanego firmy. Faktem jest, że duże korporacje są bardzo szybkie reagowanie, kupując wszystkie swoje nowości. Pojawienie się takiego skutecznego rozwoju w mało znanych firm powinien wzbudzić podejrzenia. Oraz dystrybucji produktu przez dystrybutora, a nie własnej reprezentacji, jak przystało na poważne organizacji.

Co fizyka mówi?

slogany reklamowe obiecują wiele bonusów korzystających z urządzenia. Działa ona jak:

  • Oszczędności energii elektrycznej;
  • regulatora napięcia;
  • Przetwornik prądu biernego w aktywnym.

W celu oceny tych aspektów produktów, potrzebujemy wiedzy z fizyki. Jeśli zbadać informacje ze stron internetowych, wpływ instrumentu jest sprawdzana poprzez pomiar prądu w sieci przed uruchomieniem urządzenia, a następnie. Wydaje się, że zużycie energii elektrycznej i aktywnej sieci elektroenergetycznej w pomiarach nie jest zaangażowany. Jednak każdy specjalista powie, że całkowity prąd w sieci może się zmniejszyć z wahań współczynnika mocy, bez zmniejszania zużycia energii.

również wersje, które to urządzenie przekształca reaktywnej energii swobodnej w postaci aktywnej. I tu kompetentny ekspert powie Ci, że istnieje energii biernej dla działania pól elektromagnetycznych, ale inne typy nie są konwertowane. Zatem czynne energii i nosi nazwę, która jest przekształcona w inne formy energii do natychmiastowego użycia.

Inne dystrybutorzy twierdzą, że urządzenie wykrywa przesunięcie fazowe pomiędzy prądem i napięciem, ale nie jest to tylko możliwe, gdy metoda połączenia. Nie trzeba chyba wspominać, że urządzenie po prostu nie ma aktualnych czujników w celu określenia przesunięcie fazowe nie działa. Ponadto, materiały promocyjne czasami zamiast mocy czynnej działa całkowicie, tabela wydajności jest bardziej oczywiste.

Co znajduje się wewnątrz urządzenia?

Promocyjne zdjęcia economices Electricity Saving Box pełen obraz jego wygląd, ale to, co jest wypełnienie? Otwarcie tego małego urządzenia z tworzywa sztucznego, możliwe jest czuć głębokie rozczarowanie – kilka elementów, zamiast tego, co zostało obiecane, wyrafinowany plan. Wszystko, co można znaleźć w megapribor: mostek diodowy, zasilacz, kondensator i dwa żarówek LED. Nawet do uczeń jest oczywiste, że thatis więcej latarką niż poważnego urządzenia dla takich ogromnych oszczędności.

Wszystkie usługi, które mogą być wykonywane przez takiego urządzenia jest światłem maleńkim doprowadziły żarówek. On jest absolutnie nieprzydatne w codziennym życiu, chyba że użytkownik zdecyduje się użyć go jako dekoracja.

opinie przez prawdziwych użytkowników

Niezależnie od argumentów „za” i „przeciw” każdy potencjalnych klientów, potencjalnych nabywców zainteresowanych w efekcie końcowym za pomocą tego urządzenia. Ta informacja może powiedzieć tylko ci, którzy nabyli oszczędność energii Box. prawdziwe opinie pomoże Ci w pełni zrozumieć, czy podjąć takie urządzenie samodzielnie.

Kilka lat temu pojawił się także tzw oszczędność energii Box. Dał mi go, zapewniając, że będę teraz zaoszczędzić do 30% energii elektrycznej. I nawet otrzymał demonstrację jego „moc” – Tester pokazał, jak zmieniać szybkość zużycia prądu. W demonstracji cud znajomego urządzenie elektryka, byłem w łagodnej formie wyjaśnił, co się okno.

Nie jestem zdesperowany, ale doświadczyło pracę w warunkach rzeczywistych, przylegającą do pierwszego gniazda miernika (zgodnie z instrukcją). Moja rodzina została zużywa pewną ilość kW, efekt urządzenia nie zmienia to zużycie nawet o 5% , nie wspominając już o 30%. To smutne, że aspirujący zapisać seniorów spadnie do tej sztuczki i spędzają skromne pensje na tym rozwodem.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

powie poparcia forum, które ostrzegają przed marnowania pieniędzy na takie rzeczy. Już ponad sto osób spadła do tej sztuczki, co nie jest zaskakujące z tak kuszącą perspektywą zaoszczędzić do 30-50% energii elektrycznej. Umieszczony masa pseudo-argumentów i wszelkiego rodzaju stołów skuteczności, jeśli tylko bałagan z głowami ludzi.

Nawet efekt regulacji napięcia wymaga potężne i kosztowne urządzenie jest dość duży, a co może to plastikowe pudełko, który waży 200 gramów? Bzdura!

Przegląd na forum na temat „oszczędność energii Box”

Zupełnie świadomy urojenia supereconomy, kupiłem to „oszczędność energii Box” dla dobra eksperymentu. Zmierzona zużycia przed i po – oszczędności wynoszą 0%. Jeśli się nie mylę, dodaje jeszcze 1 kW. Podczas próby do zadawania pytań na ich rozłączył się. Ci, którzy opuszczają entuzjastyczne opinie na urządzeniu cud na forach, aby znaleźć się niepowodzeniem. Wszystko to jest oczywiste: kompletnym rozwód . Można oczywiście próbować, jeśli nie nam!

Odpowiedź na rolników forum

Można znaleźć pozytywne opinie na temat urządzenia Oszczędzanie energii elektrycznej skrzynki, które są dziwny charakter, tylko reklama.

rodzice

Alert Electricity Saving Box

Uruchamia praktyki, kiedy to przedstawiciele tych firm sprzedających energię elektryczną podobnych urządzeń Oszczędzanie Box domu . Ich klientami są seniorzy, którzy nie są oświeceni opinie internetowych o cudach myśli naukowej w dziedzinie oszczędzania energii. Mówią, że są menedżerowie niektórych dużych przedsiębiorstw energetycznych, które współpracuje z funduszu emerytalnego. Jest ponadto poinformował, że według specjalnego programu dla emerytów są zaproszeni do zakupu po obniżonej cenie to niesamowite urządzenie.

Stary, słyszał o procentowej oszczędności są skłonni zapłacić, zwłaszcza, że ​​większość kwoty rzekomo spłaca fundusz emerytalny. Ludzie walczą z dużą ilością pieniędzy, pomimo faktu, że w Internecie jest znacznie tańsze. Ale bez względu na cenę, jak wynika z opinii i testów, takie urządzenie jest całkowicie bezużyteczny.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

rozdzielacze tego wspaniałego urządzenia stosuje zastąpienie koncepcji niekompletnych informacji lub pół-prawdy. W rzeczywistości, zakup tego oszczędność energii Box, masz ładny Korobchenko z równie ślicznych doprowadziły żarówek jest o wszelkich oszczędności i mowy być nie może. W każdym razie, to urządzenie jest czystym rozwód i oszustwo!

Grażyna Mazur

35 lat Grażyna Mazur znajomość wykonywanego zawoduHigienistka Szkolna: Wykształcenie zdobyte: Warszawski Uniwersytet Medyczny Zaangażowanie w życie społecze w mieście Wrocław

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...