Zdrowie i Ty

MagnuFuel – cena, opinie, gdzie kupić, oryginalny, ile jest koszt

Regularnie obliczu szumu, kierowcy zainteresowani i wątpliwości: ekonomiczny MagnuFuel paliwa, rozwodu lub prawdy? Nasza ocena będzie oparta na analizie istniejących opinii i osobistych doświadczeń i kilka podstawowych badań. My, nawiasem mówiąc, również zastanawiasz się, jak prawdziwa okazja jest reklamowany urządzenia. Wydawać mniej pieniędzy niż kiedyś, nie ograniczając ich ruchy. – Pomysł jest bardzo kuszące

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Oczywiście, początkowa inwestycja nieco chłodzi entuzjazm – ale są pojedyncze, a następnie można używać tylko i oszczędzać. Ponadto, że akcja urządzeń spadła o prawie połowę, a jest 3600 … można dostać za 1790. A ponieważ zakłada się, że benzyna będzie 20% mniej na codzień, wnioskowana kwota przestaje wydawać się wygórowana.

Ekonomiczne MagnuFuel paliwa: rozwód czy prawda? Nasza opinia zapewne niewiele różnią się od większości tych, których napotkał na upadek z Internetem. Jednak chcę podzielić się moją duszę.

Sprawdź obietnice MagnuFuel

Przez wygląd startu na co musi dostać za swoje pieniądze i jak to proces.

spadek zużycia paliwa od instalacji. W reklamie nie jest uzgodnione, że wzrost wydajności w zależności od urządzenia, ale średnia wynosi około 20%. Atrakcyjną obietnica, którą ludzie i przypatrując MagnuFuel.

Ochrona silnika przed działaniem niskiej jakości paliwa. Nie mniej kuszące perspektywy, jeśli pamiętać o jakości, co jest oferowane w niektórych Europen stacjach benzynowych.

Reszta zalet farb – wzrost mechanizmów zasobów, bardziej rzadkie naprawy itp – są tylko konsekwencją wspomnianych cech gospodarek. I w jaki sposób urządzenie osiąga ten efekt? Według reklamy, składa się z pary magnesów neodymowych, które działają na paliwie. Zgodnie z opisem, „tworzą silne pole magnetyczne”, w którym na wniknięcie łańcuchy węglowodorowe, tworząc mniejsze cząstki, które są łatwiejsze do spalania.

Ponadto pole orientuje cząsteczki w taki sposób, aby oddalać się od siebie. Kiedy ten tlen dostaje do nich dostęp ze wszystkich stron, paliwo zużywa się bez reszty, a okazuje się, że jego oszczędności.

Nasze obiekcje MagnuFuel

Mogą one być podzielone na naukowo uzasadnione, logiczne i praktyczne. Zacznijmy od pierwszego.

  • twierdził, że odstęp pomiędzy linkami, o ile wiadomo, do każdej osoby, ukończył szkoły jest możliwe tylko w obecności reaktora jądrowego lub LHC. Pole magnetyczne jest fizycznie niemożliwe
  • samochody używane paliwo w zależności od jego właściwości – dielektryka pochodzenia organicznego o stosunkowo małej wielkości cząsteczek. Jeden z kierowców, jest z zawodu fizyk, uznaje się, że restrukturyzacja ich kolejności lub kierunku będą musiały magnes wielkości wieżowiec ma 16 piętra i działa tylko na nim elektrownia. Magnesy słabe (nawet elektrycznej) może zorientowania cząsteczek, nie są w stanie
  • Inny szczególny, tym razem chemik nie rozumieli jak MagnuFuel chroni silnik przed zanieczyszczeniami w benzynie. Pole magnetyczne nie może rozbić i neutralizacji zanieczyszczeń w paliwie. Jednak w reklamie, o ochronie powiedział mimochodem wspomniano bez wyjaśnienia

Przejdźmy do logiki. Wideo twierdzi, że patent na know-how utrzymuje producent samochodów General Motors. Czysto teoretyczne pytanie: dlaczego nie jest on wyposaża te magnesy ich produkty zjechał z linii montażowej? Taka różnica byłaby korzystna podniósł prestiż i kupić ich marek.

Liczba zainstalowanych magnesów zależy od rodzaju samochodu. Mocniejszy od niego, tym bardziej. Logiczny wniosek: jeśli umieścić na Runabout 10 par, nie zje paliwo. Jednak coś jest wątpliwe, z kategorii nienaukowy fantazji.


I wreszcie, osobista opinia. Tak, nie jesteśmy skąpi kupić dużo-osławionej ekonomizera i spróbować na własnych maszynach. Po pierwsze, prostota montażu, obietnice producenta, to było nie otrzymano: z trzech eksperymentatorów bez problemu umieścić tylko jeden. Po drugie, przez miesiąc testów, liczba ras wypełnienie i objętość wlewu paliwa zauważalnego zmniejszenia pokazał – naturalnie, w oparciu o przebieg. Spędzać mniej jedynym, który udał się na wakacje pociągiem, jego samochód na tydzień stał w parkingu.

Zakładamy, że w miesiącu nie jest wystarczająca do wniosków końcowych i urządzeń podczas startu maszyny (wciąż mają pieniądze zapłacone). Jednak już odpowiedział na pytanie, ekonomiczny MagnuFuel paliwa: rozwód lub prawdę? Naszym zdaniem można uznać za skrajnie negatywne. I zamiast wydawać własne pieniądze, proponujemy Ci kierowców do rozważenia takiego smutnego doświadczenia.

Grzegorz Borkowski

58 lat Grzegorz Borkowski specjalista w dziedzinieInstruktor Terapii Uzależnień:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny w Lublinie Zaangażowanie w życie społecze w mieście Łódź

Odkryj mój świat

You may also like...