Zdrowie i Ty

Silane Guard – płynne szkło, cena, kup teraz, gdzie kupić, komentarze

Japoński Silan Straż poleruje nie tylko powierzchnię samochodu. Rewolucyjny skład chroni lakier przed zarysowaniem i destrukcyjnych wpływów zewnętrznych, takich jak uderzenia kamieni, gałęzi drzew i innych rzeczy. Ten konkretny produkt daje promienny blask ciała, który utrzymuje się przez długi czas – do 1 roku! stworzył również silne działanie wody odstraszający. Stały organiczna folia polimerowa, wzmocniona krzemionką, chroni przed porysowaniem podczas mechanicznego lub ręcznego czyszczenia. Wilson Gard chroni lakier przed szkodliwym działaniem chemikaliów i odczynników solą w okresie zimowym, a także szamponów o wysokiej zawartości alkaliów w myjni bezdotykowych. Szkło płynne Silan Straż może być stosowany do samochodów wszystkich kolorach, w tym metaliczne i perłowe. Oryginalna technologia pozwoliła stworzyć skład pojedynczego składnika i bardzo łatwy w użyciu. Można było zobaczyć imponujące fotografii i wideo forach tematów motoryzacyjnych, które przedstawiają ciało po użyciu.

Opinie lekarzy i innych odbiorców Silan Straży

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Przy okazji, proponuję przeczytać renomowanych lekarzy i prawdziwych ludzi, które zebraliśmy. Być może popchnąć do zakupu.

 • Pojemniki na szkło to nowoczesny sposób, aby chronić swój samochód
 • W artykule na blogu kierowca: “Testowanie płyn szkło dla Brilliance V5”

Zalety funduszy Silan Straż

 1. Ułatwienia dostępu. Cena opakowanie tego ciekłego szkła jest porównywalny z kosztem pojemników kawy.
 2. Zabezpieczenia. Procedura przywracania lakieru jest łatwo przeprowadzić samemu we własnym garażu lub podwórku. Trzeba tylko uważnie śledzić proste instrukcje dotyczące stosowania Silane Gwardii nie wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności, z procedury odzyskiwania może obsługiwać praktycznie każdy kierowca.
 3. prędkość osiągnięcia pożądanego rezultatu. Już po jednym zabiegu można dokonać jasnych samochodów i lśniące.
 4. Silan Straż zachowa swój dobry samochód patrząc przez prawie 12 miesięcy! Powłoka chroni przed deszczem, śniegiem, wiatrem, niskich temperatur, chemikalia, słońca, soli.
 5. Objętość 95 ml wystarcza na pokrycie samochodu osobowego minibusa lub jeep

Czytaj także:. Cope jeśli Renumax z zadrapania na samochodzie?

W przeciwieństwie Silan Guard w tradycyjnych sposobów polerowania ma szereg wad:

 1. koszt. Mogą one kosztować nawet ….
 2. Istnieje ryzyko. Odzyskiwanie LCP jest raczej delikatna procedura. Nie ma żadnej gwarancji, że polerowanie będą wykonywane przez wykwalifikowanego mistrza, w końcu organizm może być spowodowany więcej szkód.
 3. Spędziliśmy dużo czasu. Przywracanie lakieru samochodu naprawa trwa kilka miesięcy. W tym czasie trzeba będzie znaleźć inne sposoby transportu, na przykład podróżować komunikacją miejską i cierpliwie czekać, aż Twój samochód będzie działać.

Akcja Silan Straż

 1. zastosowanie ciekłego szkła na powierzchni samochodu Silan straży ciała.
 2. Taśma przylega natychmiast i daje powłoki świecącym okiem.
 3. Dodatkowo skład uzyskiwany jest efekt hydrofobowy ochronę samochodu przed szkodliwymi wilgoci.
 4. maksymalne działanie ochronne Guard silanowego osiągnięto po zastosowaniu kilku warstw. Im więcej warstw Straży silan zastosowano, tym dłużej samochód następnie musieli stać w garażu. Do 10 warstw jest wymagane do trzech dni. Jeden pakiet narzędzia potrzebne do zastosowania 1-2 warstw. Koszt ciecz szklanej Silane Guard jest bardzo przystępnej cenie, można kupić kilka paczek!

W wyniku zastosowania polerowania:

hydrofobowa powłoka daje krzemionkę. Woda po prostu popycha je delikatnie i spływa na powierzchnię samochodu opuszcza osadów i plam. Polimer sprawia, że ​​folia ochronna jest bardzo prosty w zastosowaniu i mało elastyczne. Dzięki niemu znikają nawet dziecko poradzi sobie.

Wykorzystanie instructionsSilane Straż

 1. umyć samochód i czyszczenia powierzchni.
 2. Weź gąbkę i namoczyć w roztworze Silan Guard.
 3. Zastosuj kompozycji na powierzchni delikatnie, nie pocierając ją. Należy zwrócić szczególną uwagę na ten wymóg: członkowie nie trzeba trzeć, tylko stosuje się go na górze
 4. Poczekaj na 5-10 minut w celu wysuszenia.
 5. wytrzyj czystej tkaniny (ponownie bez ciśnienia).
 6. Drugą i kolejne warstwy mają okresy w półtorej godziny.

Gdzie kupić Silan Gwardię?

Willson Silan Gwardia można kupić tylko bezpośrednio od producenta. W innych miejscach, które można znaleźć sfałszowane. W tej chwili na oficjalnej stronie (tutaj jest), gdzie można zamówić z tego narzędzia, jest sprzedaż i można je nabyć po obniżonej cenie. Teraz jego cena jest tylko … Aby zamówić, wypełnij formularz, wpisując swój numer telefonu i nazwę. Po tym, można odbierać połączenia ze sprzedaży i podać adres, na który chcesz dostarczyć narzędzia i odpowie na wszelkie pytania można mieć. Ponadto, na stronie można znaleźć prawdziwe opinie klientów o zastosowaniu silanu Guard.

Złóż zamówienie teraz!

Uwaga

Nie wdychać lub napój. Choroby skóry – stosować rękawice. Trzymać z dala od dzieci. Aby uniknąć kontaktu z ogniem. W przypadku spożytego – pilne lekarza. W przypadku kontaktu z oczami przemyć je przez co najmniej 15 minut. Konieczne jest, aby używać tylko Gwardię Silan zgodnie z zaleceniami. Produkt może być stosowany wyłącznie na malowanej powierzchni. Kompozycja powinna być stosowana w miejscach chronionych przed kurzem i światła słonecznego. Nie stosować w niskich temperaturach.

Nie można również stosować na plastiku, opon, zderzak, chrom i części gumowych, światła, szkła. W przypadku kontaktu z nimi – przetrzeć wilgotną ściereczką. Po nałożeniu kompozycji ciała trzeba zacząć raspolirovka. Zastosowanie w wystarczająco wentylowanych pomieszczeniach. Po otwarciu zbiornika jest reakcją chemiczną, więc po otwarciu nie może być przechowywana przez długi czas. Pozostałą ciecz po krótkim czasie, nie może być dłużej używany. Trzeba przechowywać Silan warty przy temperaturach poniżej 40 stopni. Aby zapobiec chłodzenie i aby uniknąć narażenia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych

Zobacz również:. Przejrzyj wymiennych wielokrotnego użytku tonowanie Tonic M

Wniosek

W 2015 roku słynny japońska firma Willson wydała nowy jednoskładnikowy Silan Straży Polski. Przez 5 lat flagowym produktem Korpus Gwardii Szkło że wolą nabyć kierowców na całym świecie, zyskała już status kultowego. Jakie są zalety silanu Gwardii przed tym klasycznym narzędziem?

fakt, że firma Willson zyskał jako organizacji, która jest bardzo wrażliwa na opinie swoich klientów. Jedyna drobna wada produktu Korpus Gwardii szkła, zgodnie z uwagami fanów marki, jest fakt, że narzędzie jest dwuskładnikową i nie mogą być przechowywane przez długi czas. Ta okoliczność uniemożliwia przetworzenie samochód jakiś czas później, a prędkość przepływu często mniej niż podano na opakowaniu.

Opinie lekarzy i innych kupujących

Przy okazji, proponuję przeczytać renomowanych lekarzy i prawdziwych ludzi, które zebraliśmy. Być może popchnąć do zakupu.

 • dziennik Drive2.ru Szkło płynne to nowoczesny sposób, aby chronić swój samochód
 • W artykule na blogu kierowca: “Testowanie płyn szkło dla Brilliance V5”

Gdzie kupić?

Pamiętaj !!! Znajdziesz narzędzie w sklepach. Oryginalny produkt można kupić tylko na stronie producenta! Dzięki temu firma stale monitoruje jakość produktu, jego cenę i opinii Oczywiście klientów.

Procedura zakupu nie zajmie Ci dużo czasu. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia i czekać na paczkę.

Przejdź do oficjalnej сайтsilaneguard.com

Małgorzata Wasilewska

46 lat Małgorzata Wasilewska wykonuje zawódOrtoptystka:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Wspaniała znajomość rodzinnego miasta Warszawa

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...