Enjoy szkola jezykowa warszawa wola
Zdrowie i Ty

Szkola Jezykowa Warszawa Wola i Tarchoimin – Enjoy School

Czy chcesz mówić płynnie po angielsku lub hiszpańsku, ale nie wiesz, jak zacząć? Czy może szukasz sprawdzonego miejsca do nauki języka angielskiego  i hiszpańskiego dla swojego najmłodszego syna? A może dla starszej córki? A może chcesz poprawić swój język biznesowy? Wszystko czego szukasz – znajdziesz to w Najleszpa szkola jezykowa Warszawa Wola i Tarchomin – Enjoy School.
Najlepsza szkoła językowa w Warszawie na Woli i Tarchominie – EnjoyPhotos: 2
Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią ofertę, Warsaw Language School – Enjoy School to miejsce zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Dlaczego wybrać Enjoy School Warszawa?

Przede wszystkim to szeroka oferta dostosowana do każdego – ale o tym za chwilę. To są ciekawe książki i inne materiały dydaktyczne. Doświadczona i pełna pozytywnej energii kadra nauczycielska sprawia, że ​​warto to miejsce. Program nauczania jest starannie opracowany i zależy od poziomu umiejętności i grup wiekowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, aby zmaksymalizować uwagę nauczyciela.  Szkoła Językowa Warszawa Wola koncentruje się na rozwijaniu wszystkich aspektów nauki języka obcego – zarówno słuchania, czytania, pisania, jak i oczywiście mówienia. Przez dużą część zajęć uczniowie rozmawiają ze sobą na interesujące, często aktualne tematy, rozwijając swoje umiejętności komunikacyjne w języku obcym. Możemy tylko wspomnieć o nagrodzie, którą niedawno otrzymał – Orły Edukacji 2020 przyznane w warszawskiej szkole językowej Enjoy. Miejsce nieustannie się rozwija. Jeśli więc oprócz angielskiego chcesz mówić płynnie po hiszpańsku lub polsku – koniecznie sprawdź to.

Czym jest oferta warszawskiej szkoły językowej Enjoy School – ciesz się?

Przede wszystkim jest budowany w wieku, zapewniając odpowiedni rodzaj transferu wiedzy do potrzeb odbiorcy. Warsaw Language School prowadzi zajęcia dla przedszkolaków, dzieci w Szkola Jezykowa Warszawa Wola i Tarchoimin - Enjoy School wieku szkolnym i młodzieży. Istnieją również zajęcia dla dorosłych – zarówno dla studentów podstawowych, jak i zaawansowanych. Popularne są również kursy dla firm lub takie, które zwykle koncentrują się na słownictwie biznesowym. Zajęcia odbywają się w małych grupach, aby lepiej podzielić uwagę nauczyciela na uczniów. Dla zainteresowanych możliwe są również lekcje indywidualne.

Lekcje dla dzieci w wieku przedszkolnym w Szkola Jezykowa Warszawa Wola i Tarchomin

– dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-5 lat) przewidziano zajęcia polegające na zabawie. Śpiewanie, opowiadanie bajek i bajek, gry, gry i konkursy to coś, co kocha młodszy. Zdobywanie wiedzy odbywa się w sposób naturalny. Warto dodać, że nie są to typowe lekcje w klasie – wręcz przeciwnie – nauce towarzyszy wiele gier ruchowych. Nauczyciel rozmawia z dziećmi nie tylko po angielsku, ale poprzez sceny, gesty czy gesty dzieci nie tylko się nie nudzą, ale także osiągają widoczne rezultaty. Zajęcia odbywają się zwykle dwa razy w tygodniu po 30-45 minut. To najlepszy czas, aby zachować koncentrację, zainteresować dziecko i jednocześnie przyswajać wiedzę. Zapewniając dziecku kontakt językowy od najmłodszych lat, komunikacja w języku angielskim staje się dla niego naturalna.

Lekcje dla studentów w Szkola Jezykowa Warszawa Wola i Tarchomin

– dla uczniów (6-15 lat) przewidziane będą zajęcia skupiające się głównie na aktywnym udziale uczniów. Odpowiednie przyporządkowanie do zespołu – w oparciu o posiadane umiejętności językowe, pozwala zapewnić komfort i właściwe zastosowanie materiału. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a podczas lekcji często występują role lub dialogi. Uczniowie pracują w parach, co jest naturalną okazją do wymiany poglądów i dialogu. Nauczyciele korzystają z różnorodnych materiałów dydaktycznych – takich jak telewizja, radio i prasa. Dzięki ciekawym zajęciom dzieci nie nudzą się i są skupione, co przekłada się na późniejsze rezultaty i pokonuje bariery językowe. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i w zależności od grupy wiekowej trwają 50, 60 lub 90 minut.

Zajęcia dla młodzieży w Szkola Jezykowa Warszawa Wola i Tarchomin

– dla nastolatków (15+) lekcje są głównie dostosowane do poziomu. Wiele osób ma już pierwszy kontakt z językiem, który za nimi stoi i chce doskonalić swoje umiejętności wśród rówieśników. Przekazana wiedza docelowo pomoże w uzyskaniu jak najlepszego wyniku egzaminu maturalnego lub uzyskania świadectwa. Kursy obejmują mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Uczniowie przetwarzają materiały maturalne i egzaminacyjne, ćwicząc podstawowe umiejętności, które są następnie oceniane. W nauce najważniejsza jest skuteczna komunikacja – o to właśnie chodzi w szkole językowej Warsaw Enjoy. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Lekcje dla dorosłych w Szkola Jezykowa Warszawa Wola i Tarchomin

– dla dorosłych dostępne są kursy standardowe, biznesowe i przedsiębiorcze. Wachlarz możliwości jest szeroki. Zajęcia odbywają się w grupach, parach oraz indywidualnie – tylko w towarzystwie native speakera. Szkoła kładzie nacisk nie tylko na naukę i ćwiczenie konwersacji. Z jego pomocą możesz przygotować się do testu językowego lub uzyskać wsparcie w przygotowaniu profesjonalnych prezentacji biznesowych. Czas trwania kursów i częstotliwość kursów dostosowujemy do możliwości i chęci klientów.

Zarówno lekcje dla dzieci, jak i młodzieży mogą mieć formę lekcji intensywnej. Zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu, z materiałem z książki oraz rozmowami połączonymi z różnego rodzaju zabawami edukacyjnymi.

Gdzie jest szkoła językowa w Warszawie?

Do wyboru są 3 miejsca:

Warszawska Szkoła Językowa Wola? Ul. Bellotti 5 lok. 3c i Al. Jana Pawła II 61/131 i

– Warszawa Tarchomin – ul. Myśliborska 115/3.

Mirosław Czerwiński

47 lat Mirosław Czerwiński wykonuje zawódMasażysta:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny w Lublinie Praca dla lokalnej społeczności w mieście Warszawa

Tutaj polecana strona

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *