Zdrowie

Zielona kawa – opinie, cena, gdzie kupić, kup teraz, odchudzanie

Zielona kawa dalej podjąć cytat z artykułu na stronie internetowej Amerykańskiego Stowarzyszenia Chemików: I w tym samym fragmencie czasowym od Wikipedia: Co mówią lekarze o zielonej kawy wyników według rzekome efekty: Zakończenie:

Zielona kawa Scam?

 • efekt spalania tłuszczu
 • Efekt

 • antycellulitowy
 • całkowicie bezpieczny dla zdrowia
 • bez diety i strajków głodowych
 • Bez męczącym wysiłku fizycznym
 • W domu
 • Wyświetla organizm z toksyn
 • zauważalne rezultaty w możliwie najkrótszym czasie,

To nagłówki, które trafiają witryn sprzedaży zielonej kawy (aka Green Coffe ). Wszystkie powyższe wielu z nich nawet zagwarantować i obiecują zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z efektu w ciągu miesiąca. Kto by jednak wtedy znaleźć kogoś do sądu za wybitne obowiązków, ale to już inna kwestia. Prawo panaceum dla utraty wagi i poprawy zdrowia, a nawet cellulitu zostaną usunięte, niezależnie od tego, czy jesteś kobietą czy mężczyzną.

Spójrzmy prawdzie w oczy, że jest bezzasadny, jeśli wszystkie te obietnice i skąd zieloną kawę na naszych głowach. Weźmiesz informacje z miejsc dystrybutorów tego cudownego eliksiru i sprawdzeniu oficjalnych źródeł. Aby nie wprowadzać te źródła stron internetowych, reklama nie zostanie określona, ​​ale jeśli chcesz, możesz Google cytat zobaczyć oryginalny własne oczy.

Takie badanie zostało faktycznie przeprowadzone przez University of Scranton, oto film, który mówi dr Joe Vinson: Transmisja na żywo strumieniowej transmisji wideo Ustream

Przed przystąpieniem do demontażu odkrycia dr Vinson, chcę zwrócić uwagę, że sponsorem badania, Applied Food Sciences, Inc. , który jest jednym z największych producentów i sprzedawców w zielonej kawy USA. Tak, tylko uwaga, bez cienia badania korupcji, myślę, że te podmioty gospodarcze są ludzie honoru i dla czego nie ma.

Następnie weźmy cytat z artykułu na stronie internetowej Amerykańskiego Stowarzyszenia Chemików:

“kwasy chlorogenowe są to substancje, które występują naturalnie w jabłka, wiśnie, śliwki, suszone śliwki i inne owoce i warzywa. Vinson, wraz z University of Scranton w Pensylwanii, zwrócił uwagę, że kawa ze względu na jego popularność w użytku , jest jednym z głównych źródeł tych substancji. “

I jeszcze fragment z Wikipedii:

Ze względu na ten element na rzecz odchudzania, nacisk ze strony sprzedawców zielonej kawy, z takim samym powodzeniem można sprzedać wyciągi słonecznika, jagód, topola, jabłka, śliwki, i tak dalej.

A nawet lepiej pić cykorię, która zawiera kofeinę, ale także został częściowo już nam znany kwas. I, przy okazji, temperatura topnienia 206-210 kwas chlorogenowy, oznacza to, że nie wszystkie odmiany kawy palonej jest zniszczona. W szczególności, gdy brązowy (195) i New England pieczeń (205 C), to praktycznie nie jest zniszczona, więc można bezpiecznie pić kawę te Amarok nadzieję zrzucić tych dodatkowych funtów.

Ale to odkrycie nie byłoby wystarczające do zielonej kawy otrzymał taki szeroki rozgłos i oczekiwania interesem publicznym. Powinno być przesuwając ją w telewizji, a to było zrobione w słynnym amerykańskim serialu „Dr Oz”.

Zabrali 100 wolontariuszy, pół dano zielone kapsułki Coffee Bean Extract, druga połowa placebo, czyli manekina, ale nikt nie wiedział prawdziwy lek, czy nie. Nie musieli zmienić swój styl życia i diety podczas eksperymentu i udokumentować to, co jedzą.

Po 2 tygodniach amerykańscy podpłomyki rzucił 55 kg na 100 osób. Udział tych, którzy pili rzeczywistego ekstrakt wykazywał 37 kg, a te, które pił obojętne wyrzucił 18 kg. Czystość eksperymentu, oczywiście, jest więcej niż wątpliwe, chociaż, ponieważ dieta przed eksperymentem nie ustalona w eksperymentalnym, a więc powiedzieć, że zielona kawa ma wpływ więcej niż niechęć mieć dodatkowy aparat, więcej niż bezpieczne i nie cel.

Dobrze, że nawet ci, którzy nie piją cud kawy, schudła już sugeruje, że amerykańskie panie z nadwagą próbowali jeść mniej, a może podkreślić, że o.

No oczywiście nie, wszystko w trosce o prawdę naukową, jest głównym priorytetem każdej popularnego serialu.

Co lekarze mówią o zielonej kawy?

Pieprz jasne, że link do tych testów laboratoryjnych po południu z ogniem nie znaleźć. Jeśli uważa się, eksperyment laboratoryjny z serialu …

Tak, bezsporny fakt! Jednak link do rzeczywistych danych naukowych, aby znaleźć nie działa, dlatego nic do sporu. Logika żelaza: jeśli nie jest fakt, że nie może być kwestionowana, a jeśli jest to niemożliwe, aby zakwestionować, fakt jest niezaprzeczalny. Kciuk w górę, jak mówią. I, oczywiście, linki do wielu próbach w różnych krajach mają patrzeć na wielu stronach internetowych w wielu wyszukiwarek …

Dobrze, aby być bardziej dokładny, tłuszcze, aby wprowadzić krew musi po prostu być cięty, a zatem kwas chlorogenowy przyspiesza metabolizm tłuszczów, a nie bierze tłuszcze z organizmu, dzięki czemu żywność o niskiej zawartości tłuszczu. To wie każdy człowiek, który jest zaznajomiony z podstawami metabolizmu w organizmie człowieka. I o co chodzi z uszkodzi tłuszczów w jelitach, gdy wszystkie złogi tłuszczu jest tłuszcz podskórny, który jest kwas ten nie może dostać?

Pomyślmy nad tekstem z witryny, która sprzedaje zielona kawa z imbirem. Twierdzą oni, że wiele z zielonej herbaty zapobiega absorpcji kwasu foliowego, który jest niezbędny dla wzrostu komórki i utrzymania odporności i zapobiega absorpcji żelaza, która jest niezbędna do tworzenia krwi. Mimo, że nadal zalecają pić 7 filiżanek dziennie. Oczywiście na tej stronie dobrzy ludzie nie chcą …

Wszystkie bzdury, dlaczego uciskają masy mięśniowej, kiedy jest to możliwe, aby rozwijać i wzmacniać? Generalnie, standard manipulowanie opinią bezpodstawne zarzuty.

Kolejna rekrutacja slogan, który zaprasza wszystkich, którzy nadal mają wątpliwości, tylko przynajmniej spróbować dla odmiany kawy, jak nie masz nic do stracenia … dobrze, z wyjątkiem pieniędzy na tej kawy.

Mówiąc o pieniądze, cena pół kilograma ziarna lub mielone kawy waha się od 500 do 2000 …. Porównywalne koszty z różnych odmian kawy palonej, jedyną różnicą jest to, że produkt zielonej kawy, która jest zbierana na plantacjach i palonej kawy, który zbiera się na plantacji, prażone i sprzedawany. Czyli zielona kawa tańsza w produkcji, i jest często droższe. sztuczki marketingowe ze wszystkich stron po prostu nie wzbudzić zaufanie do produktu.

Wyniki dla wymienionych efektów:

 • Fat burning efekt jest kłamstwem, nie spalić tłuszcz i promuje rozpad (czytaj asymilacji).
 • antycellulitowy akcja – wszystko kompletna bzdura, bo cellulit to tłuszcz podskórny, a kwas chlorogenowy rozkłada tłuszcze w jelitach. Niektórzy polecają pocierać zieloną kawę w skórze na księdza z cellulitem, radzimy je w odpowiedzi na RUB głową, może przyczynić się do rozwoju.
 • całkowicie bezpieczny dla zdrowia – kłamstwo, każdy produkt niebezpieczny dla zdrowia, w zależności od dawki, nawet wodę można pić się na śmierć, i pić tylko z wielu różnych substancji czynnych i kwasów może być wielce szkodliwe dla zdrowia. Wciąż myślę o tym, że uniemożliwia wchłanianie żelaza i kwasu foliowego.
 • bez diety i głodu jest schudnąć i jeść tort, to naprawdę marzenie jakiegokolwiek tłuszczu, ale nawet grupa koncentruje się na teleperadach jedli mniej, choć nie z powodu bezpośredniego naprowadzania i presji emocjonalnej.
 • Bez żmudnych ćwiczeń, bez nich można schudnąć, jeśli po prostu jeść mniej.
 • W domu – dziękuję, że nie jest konieczne, aby pić je w wyznaczonych miejscach, chociaż byłoby to bardziej wygodne, aby zobaczyć kogoś, kto kupuje od razu sprzedać Herbalife i akcji MMM
 • .

 • Usuwa z organizmu toksyny – nie rzeczywiste dane o niej nie podano …
 • zauważalne rezultaty w krótkim czasie, tak, pieniądze są wyraźnie mniejsze, wynik jest dość zauważalne.

Wnioski:

Głównym argumentem – kwas chlorogenowy, który rozkłada tłuszczów w jelicie. Byłoby miło, gdyby ludzie tłuszcz tylko tłuszczów, ale dużo bardziej nadmiar ludzie przyrost masy ciała od nadmiaru szybkich węglowodanów (słodycze, mąki i innych produktów o wysokim indeksie glikemicznym), w których kwas ma żadnego efektu. Więc jeśli nadal jeść wiele z tych produktów i pić zieloną kawę, aby uzyskać tłuszcz nie będzie na pewno zatrzymać.

Są tańsze i bardziej użytecznym źródłem coraz hiper zawodowego kwas chlorogenowy jest cykoria, i nie ma kofeiny i przetestowane przez dziesięciolecia w sowieckim i postsowieckim. Ma ten sam nieprzyjemny smak, ale używać więcej.

Jest tylko jeden sposób, aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu, bez szkody dla zdrowia ze zrównoważoną dietą i szkolenia w ich wychowania fizycznego. Inne metody, takie jak długim poście, liposukcja, suplementy bicie serca i metabolizmu prędzej czy później wpływa na zdrowie i doprowadzi cię do gabinetu lekarza.

Nie eksperymentować na sobie lewe pigułki cud i przygotuj się, podnieść swój tyłek z kanapy, poruszać się i mniej jeść fast foodów. Efekt jest gwarantowana i sprawdzone przez miliony pacjentów na całym świecie, w każdym czasie.

Dorota Maciejewska

42 lat Dorota Maciejewska specjalista w dziedzinieSpecjalista Terapii Uzależnień: Wykształcenie zdobyte: Uniwersytet Medyczny w Lublinie Zaangażowanie w życie społecze w mieście Gdańsk

Tutaj polecana strona

You may also like...